15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 LIPCA 2018

1.      2 sierpnia w czwartek we wspomnienie Matki Bożej Anielskiej nasza Parafia będzie przeżywać odpust parafialny. Poprzedzi go trzydniowe przygotowanie duchowe, o tym więcej powiemy w przyszłą niedzielę. Natomiast przy okazji odpustu chcemy zorganizować dla wszystkich parafian piknik rodzinny. Po Mszy św. wieczornej wszyscy będziemy mieli okazję spotkać się i posilić się na pikniku. W związku z tym będzie spotkanie organizacyjne w poniedziałek 16 lipca o godz. 20.00 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkie wspólnoty Odnowę w Duchu św., Domowy Kościół, Oazę, Żywy Różaniec, Rodzinę Rodzin, Faustinum, Scholę muzyczną, ministrantów, Ochotniczą Straż Pożarną, Siostry zakonne i inne znajdujące się w parafii,  oraz wszystkie osoby chcą pomóc w organizowaniu uroczystości odpustowej. ZAPRASZAMY Duszpasterze.

2.      Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

·                   Mario Masperi kawaler wcześniej z par. san. Pietro z Abbiategrasso Italia i  Beata Bocińska  panna  wcześniej z par. tutejszej, obecnie  oboje z par. .św. Katarzyny                   w Warszawie [zapowiedź 2]

·                   Michał Żyszkowski, kawaler z par. tut. i Justyna Leszko panna z par. Św. Trójcy w Sidrze [zapowiedź 2]