św. Alfonsa Rodriqueza, zakonnika - wspomnienie dowolne

Augusta, Saturnina

30 NIEDZIELA ZWYKŁA 26.10.2014

1.    Dziś:

·       na „Sumie” pożegnamy Siostry Albertynki, z którymi po 55 latach pracy dyrekcja Domu Opieki Społecznej przy ul. Olchy rozwiązała umowę i opuszczają naszą parafię, serdecznie dziękujemy im za pełną poświęcenia posługę dla chorych przebywających w tym domu

·       po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa ks. Rafała (chłopcy, I rok przygotowania) w kościele

2.    Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

·       Msze Święte  z procesjami połączonymi z czytaniem wypominek jednorazowych odprawimy na cmentarzu w sobotę i niedzielę o godz. 13.00. W Kościele nie będzie Mszy Św. o godz. 12.30.

·       Zbieramy już intencje na wypominki w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki wyłożone są przy bocznych ołtarzach.

·       Prosimy o porządkowanie grobów na cmentarzu i wyrzucanie śmieci do kontenerów.

·       Przypominamy o terminowym regulowaniu opłat cmentarnych.

·       W dniach 1-8 listopada codziennie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.

3.    Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie:

·       w dni powszednie o godz. 17.30

·       w niedziele o godz. 17.15

·       i we wtorki i czwartki dla dzieci o godz. 16.30.

4.    Organizacja Pomoc Kościołowi w potrzebie będzie zbierała elektroodpady (Stare pralki, żelazka, komputery itd.). Samochód zostanie podstawiony na parking przed kościołem 5 listopada o godz. 14.00.