11.12.2016                    III NIEDZIELA ADWENTU

1.     Dziś:

·       spotkanie Żywego Różańca i Rodziny Rodzin o godz. 16.00 w domu parafialnym.

·       spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa ks. Piotra po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym.

2.     Msze św. roratnie odprawiane będą przez cały Adwent od poniedziałku do soboty o godz. 6.45.

3.     Za tydzień w niedziele po Mszy wieczornej spotkanie kandydatek do bierzmowania, obie grupy dziewcząt.

4.     Parafialny Zespół Caritas organizuje akcje wspierające potrzebujących. Jest to tradycyjnie Świąteczna Zbiórka Żywności, przeprowadzana z pomocą naszych osiedlowych sklepów oraz Choinka Adwentowej Dobroci, polegająca na zorganizowaniu paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących podopiecznych Caritasu. Na choince są do pobrania bombki dedykowane konkretnym osobom. Zachęcamy do przygotowania prezentów i przyniesienie ich do zakrystii do 13 grudnia. Przy ołtarzu został wystawiony kosz na paczki świąteczne dla dzieci - bardzo prosimy o przyniesienie słodyczy, drobnych upominków np. maskotek, artykułów papierniczych. Przed kościołem rozprowadzane są Wigilijne Świece Caritas  i tradycyjne sianko oraz świąteczne pocztówki malowane przez dzieci. Serdecznie prosimy o pomoc w organizacji Wigilii, która odbędzie się 17 grudnia o godz. 11.00 w domu parafialnym.

5.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

ZAPOWIEDZI:       Jakub Michał Rożek kawaler z par. tutejszej Paulina Maria Szymańska panna z par. św. Jakuba w Warszawie