26 NIEDZIELA ZWYKŁA (2016.09.25)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.     Dziś

·       poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. podczas Mszy Św. o godz. 11.00, a po liturgii konferencja dla rodziców dzieci z obu szkół

·       spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: rok I (klasy 3 gimnazjum) dziewczęta i chłopcy ze szkół z Bajkowej, Wilgi i z poza parafii po Mszy Św. wieczornej w kościele, prosimy o wcześniejsze zapisanie się w zakrystii lub kancelarii;  rok II chłopcy (cały rocznik) po Mszy Św. wieczornej w domu parafialnym

2.     Jutro Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne, początek o godz. 19.00 w domu parafialnym, osoby, które chciałyby jeszcze dołączyć są mile widziane.

3.     W sobotę rozpoczynamy październik, pierwsze nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.30. Nabożeństwa będą odprawiane w niedziele o godz. 17.15, w dni powszednie o godz. 17.30, dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30

4.     W przyszłą niedzielę:

·       po Mszach zbiórka do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech

·       po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

·       spotkanie Rodziny Rodzin i Żywego Różańca o godz. 16.00 w domu parafialnym i wieczorna Msza Św. w intencji Koła MB Różańcowej.

5.     Rodzina Rodzin organizuje doroczną pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 8-9 października, szczegóły na tablicy ogłoszeń, są jeszcze wolne miejsca.

6.     Książka intencji mszalnych na przyszły rok jest już dostępna w kancelarii, a dziś w zakrystii.

7.     Został wydany folder o naszym kościele zawierający historię parafii i liczne zdjęcia wnętrza. Jest do nabycia w zakrystii, cena 10 zł.

8.     Wokół kościoła są prowadzone prace usprawniające system odprowadzania wody deszczowej, prosimy o ostrożność przy oglądaniu postępu prac i dziękujemy za ofiary.

9.     Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.

 

Zapowiedzi:

Jarosław Książek, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata Hryciuk, panna z par. św. Piotra w Ciechanowie

Rafał Wąsowski, kawaler z Aleksandrowa i Weronika Kozłowska, panna z par. tutejszej